Nuri Şahin’in Arda Güler Hakkındaki Alçak Gönüllülüğü Herkesin Takdirini Topladı

Fraport TAV Antalyaspor Futbol Sorumlusu Nuri Şahin, Fenerbahçe’den rekor bonservis bedeli ile ayrılarak Real Madrid’e transfer olan Arda Güler hakkında açıklamalarda bulundu. Şahin, ‘Arda Güler’e ne gibi tavsiyelerde bulunursunuz?’ sorusuna mükemmel bir cevap verdi.

Nuri Şahin, Antalyaspor’un Burdur kampında basınla bir araya geldi.

34 yaşındaki çalıştırıcı, hazırlıkların iyi geçtiğini belirtirken ‘Henüz kadromuz yüzde 100 oturmadı. Hem gençler hem geçen seneki oyuncularımız, kiralıktan dönen oyuncularımız vesaire hepsi iyi performans sergiledi. Güzel bir başlangıç oldu. İnşallah yarın da ikinci etap için Erzurum’a yola çıkacağız.’ diye konuştu.

Arda Güler’in Real Madrid’e transferi soruldu.

Basın toplantısında Antalyaspor ile ilgili birçok konuya değinen Nuri Şahin, gelen soru üzerine Türk futbolunda tarihe geçen Arda Güler’in muhteşem başarısı hakkında da yorumda bulundu.

“Arda’ya öğüt verecek kişiler biz değiliz”

Futbolculuk döneminde bir süre Real Madrid forması da giyen Şahin, genç yıldız hakkındaki açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

‘Arda’nın basın toplantısını, basına tanıtımını izledim. Arda’nın ilk idmanlarını izledim. Müthiş bir çocuk, Allah yolunu açık etsin. Bizi gururlandırıyor, gururlandırmaya da devam edecektir. Orada tutunacağından çok eminim. Dünyanın en güzel kulübü. Allah bize de nasip etti az da olsa o formayı üzerine giymek herkese nasip olmuyor. Dünyanın en büyük kulübü dünyanın en güzel formalarından bir tanesi. Arda çok büyük bir yetenek, çok büyük bir futbolcu. Ona şu anda öğüt verme, şunu yap böyle yap diyemeyiz. O çocuğu sahada gördüğüm zaman ona tavsiye vermenize gerek kalmıyor.’

Açıklaması büyük övgü aldı.

Başarılı teknik adamın 18 yaşındaki futbolcu için söylediği sözler, sosyal medyada herkesin beğenisini kazandı. İşte Nuri Şahin’ne gelen yorumlar.

⬇️

⬇️

⬇️

⬇️

⬇️

⬇️

⬇️

⬇️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx