Alikahya’da gündüz ayrı gece ayrı eğlence

Büyükşehir’in Alikahya Yaz Şenliklerine katılanlar, gündüz oyun gruplarında gece de Karadeniz’in güçlü sesi Resul Dindar’ı şarkılarıyla eğlendi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Ordulular Derneği, Kocaeli Aydoğanlılar Derneği, Düzyaylalılar Derneği ve Alikahya Karahasanlılar Derneği’nin iş birliğiyle Alikahya’da yaz şenliği düzenledi. Bu yıl 2’ncisi gerçekleşen şenlikte Karadeniz müziğinin sevilen ismi Resul Dindar sahne aldı. Karadeniz’in güçlü sesi Dindar, sevilen şarkılarını Alikahyalılar için seslendirdi. Sevenlerine güzel bir akşam yaşatan Dindar’a coşkulu kalabalık hep bir ağızdan eşlik etti.

GÜNDÜZ ÇOCUK OYUN GRUPLARI

Büyükşehir Belediyesi, yaz şenliklerinde her zaman olduğu gibi çocukları da unutmadı. Alikahya Sakıp Sabancı Bulvarı’nda düzenlenen şenlikte ilk olarak çocuk oyun grupları ve çocuklara yönelik tüm etkinlikler yer aldı. Çocuklar, birbirinden farklı etkinlikler ve oyunlarla keyifli vakit geçirirken, gün boyu da ikram edilen pamuk şeker ve patlamış mısırın tadına vardı. Programın devamında ise sihirbaz Sabu sahne aldı. Sihirbaz Sabu, ateş oyunları, çeşitli gösteriler ve sinir numaralarıyla çocukları eğlendirdi.

HEM EĞLENDİ HEM DE EĞLENDİRDİ

Programın devamında ise beğenilen şarkıcı Resul Dindar hayranlarıyla buluştu. En güzel Karadeniz türkülerini sevenleri için söyleyen Dindar, hem eğlendi hem de eğlendirdi. Karadeniz müziğine doyulan akşamda Alikahyalılar yazın tadını çıkardı. Unutulmayacak konserde Dindar’a çiçek takdim edildi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx