5 yaşındaki Deniz’in son sözleri bu oldu: Anne ölüyorum… “Hesabını soracağım”

Odatv-Özel

Olay, 15 Ekim 2023 tarihinde İstanbul’da meydana geldi. Elena Sönmez, oğlu Deniz’in diş ağrısı şikayetiyle bir diş kliniğine götürdüğünü söyledi. Burada, diş hekimi, çocuğun iki dişinin çekilmesi gerektiğini ve bunun için genel anestezi altına alınması gerektiğini belirtti.

Sönmez, çocuğun dişlerinin çekilmesine izin verdi. Ancak, diş çekimi sırasında çocuğun kalbi durdu. Doktorlar, çocuğu hayata döndürmeye çalıştı, ancak başarılı olamadı. Çocuğun ölüm nedeni, anesteziye bağlı olarak gelişen alerjik reaksiyon olarak açıklandı.

DOKTORLAR YALAN SÖYLEDİ

Elena Sönmez, oğlunun diş çekimi öncesinde ve sonrasında çok acı çektiğini ve kendisine “Anne, ölüyorum” dediğini söyledi. Sönmez, diş hekiminin oğluna yeterli test yapmadan ve alerji riskini göz ardı ederek anestezi uyguladığını iddia etti. Sönmez, diş hekiminin oğlunun kalbini durdurduğunu ve sonra da hastaneye gönderdiğini belirtti. Sönmez, oğlunun hastanede de yeterli müdahale görmediğini ve doktorların kendisine yalan söylediğini ileri sürdü.

“HESABINI SORACAĞIM”

Elena Sönmez, oğlunun ölümüyle ilgili soruşturma başlatılmasını ve diş hekiminin cezalandırılmasını istedi. Sönmez, oğlunun ölümünün bir cinayet olduğunu ve bunun hesabını soracağını söyledi. Sönmez, oğlunun ölümünün kendisini yıktığını ve hayatının anlamını kaybettiğini ifade etti.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx