100. Yılda Sahne Alan Edis’in Halay Şovuna Bayılan Demet Akalın, Eurovision’a Geri Dönelim Çağrısında Bulundu

Dün tüm dünyada ve Türkiye’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetimizin 100. yılı coşkuyla kutlandı. Türkiye’nin çeşitli illerinde pek çok sanatçımız sahne aldı. Maltepe’de sahne alan Edis’in halay şovuna Demet Akalın’ın verdiği tepki sosyal medyada dikkat çekti. Detaylar içerikte!

Şarkıcı Demet Akalın, sosyal medyadan yaptığı açıklamalarla her daim gündemde yer alıyor. Cumhuriyet’in 100. yılında sahne alan Edis’in halay şovunu paylaşan Akalın, bu sefer de Eurovision serzenişiyle dikkatleri çekti.

Hatırlarsınız 2013 yılında TRT, 2009 yılında başlayan jüri oylaması ve “politik oylamaları” sebep göstererek yarışmadan çekildiğini bildirmişti. Ancak 2023 yılında yarışmanın kurallarının değiştirilmesine rağmen TRT yarışmaya geri dönmemişti.

Asıl konumuza gelecek olursak şarkıcı Edis, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetimizin 100. yılı nedeniyle dün Maltepe etkinlik alanında sahne almıştı.

Edis’in ‘Yalan’ şarkısında dansçılarıyla yaptığı halay izleyenleri büyülemiş, bizler de Onedio olarak izleyenlerin hayran kaldığı o sahneleri Twitter üzerinden sizlerle paylaşmıştık. Edis’in sahne şovunu buradan izleyebilirsiniz:

Demet Akalın da bizim Twitter üzerinden yayınladığımız bu görüntüleri paylaşmış ve şu ifadeleri kullanmıştı: “Şu performansla yürür gider birinci de oluruz! Hadi başlatalım, geri dönelim şu Eurovision’a!”

Demet Akalın’ın Eurovision paylaşımına takipçilerinden de destek geldi:

?

?

?

?

Siz Edis’in halay şovuna ve Demet Akalın’ın Eurovision tepkisine ne diyorsunuz? Sizce de artık dönmemizin vakti gelmedi mi? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx