“Yok Olmamı İstiyorlar” Diyen Aleyna Tilki’ye Can Bonomo’dan Destek Geldi

Geçtiğimiz günlerde sahnelerden bilerek uzak tutulduğuna dair yaptığı açıklamayla gündemde bomba etkisi yaratan Aleyna Tilki’ye Can Bonomo’dan destek mesajı geldi.

İlk solo parçası O Sen Olsan Bari ilke 2017’de müzik piyasasına bomba gibi düşen Aleyna Tilki o tarihten beri gündemden hiç düşmedi.

Kendisi hafızalarımızda rengarenk ve alışılmadık tarzı, müziği, klipleri ve enerjisi ile yer eden isimlerden.

Tilki’nin bilerek sahnelerden uzak tutulduğunu söylediği ve sektörü domine eden isimleri de suçladığı bu açıklamalarının ardından ilk açıklama ise kendisinin menajeri olan Haluk Şentürk’ten gelmişti.

Bu sözlerin hedefindeki kişilerden birinin kendi olduğunu söyleyen Şentürk, Tilki’ye ‘şımarıklıkları’ üzerinden yüklenerek her şeyin onun suçu olduğunu söylemişti.

Magazin dünyasında bomba etkisi yaratan o açıklamanın ardından Tilki’ye desteğini açıklayan kişilerden biri de Can Bonomo oldu.

Bonomo geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve tüm dünyada magazin gündemine bir numaradan giriş yapan, pek çok ülkede şimdiden best seller olan Britney Spears’ın hayatı ve vesayet sürecini anlattığı “The Woman in Me” kitabına, şarkıcının anlattıklarına ve yaşadıklarına da atıfta bulundu.

The Woman in Me’yi kısa süre önce okuduğundan bahseden Bonomo, Tilki ve Spears’ın anlattıklarını özdeşleştirerek kendisine desteklerini iletti.

İkilinin hayranları da bu destek mesajının tam gaz arkasında durdu.

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx