Real Madrid, Fenerbahçe’nin genç yeteneği Yasir Boz’un peşinde! ‘Yüksek bir bedel ödemek zorunda’

İspanyol devi Real Madrid Arda Güler’in ardından yeniden Fenerbahçe’nin kapısını çalmaya hazırlanıyor. İngiliz basını Madrid ekibinin yakından takip ettiği genç yeteneği duyurdu.

İNGİLİZLER DUYURDU

TEAMtalk’ta yer alan habere göre Fenerbahçe altyapısının parlayan yıldızı Yasir Boz, Avrupa ekiplerinin radarına girmiş durumda.

YİNE REAL MADRİD

Brighton ve Real Madrid başta olmak üzere Avrupa ekipleri hem kulüp hem de milli takımdaki etkileyici performansları nedeniyle Yasir Boz’u yakından takip ediyor.

Fenerbahçe U19 takımında forma giyen Yasir, geleceğin yıldız adayları arasında görülüyor ve Avrupa’dan birçok kulübün gözlemcisi genç yeteneği takip ediyor.

FENERBAHÇE ALTYAPISINA DİKKAT ÇEKTİLER

Haberde Fenerbahçenin altyapısına dikkat çekilirken şu ifadeler kullanıldı: “Fenerbahçe’nin altyapı sistemi son sezonlarda Real Madrid’in orta saha oyuncusu Arda Güler gibi büyük yetenekler yetiştirdi.”

REAL MADRİD ÖNDE

Arda Güler’i kadrosuna katan Real Madrid, henüz 16 yaşında olan futbolcuyu “takip edilecek oyuncular” listesine ekledi. Haber detayında, Arda’yı Türkiye’den İspanya’ya götüren menajer Christophe Henrotay’ın iki kulüp arasında gelecekte yapılacak anlaşmalarda da önemli bir isim olmasının beklendiği ve bu durumun Yasir’in transferinde Real’i güçlü bir konuma getirdiği belirtildi.

‘BÜYÜK BİR BEDEL ÖDEMEK ZORUNDA’

Yasir Boz için “Büyük bir adım atacak bir sonraki Türk yetenek” ifadeleri de kullanıldı. Aynı zamanda genç futbolcunun Fenerbahçe ile Haziran 2026’ya kadar sözleşmesi olduğunun altı çizilerek transferi gerçekleştirmek isteyen kulübün yüksek bir bedel ödemek zorunda kalacağı belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx